Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Spotkanie z Rodzicami

Opublikowano: poniedziałek, 09, listopad 2015 08:02


W dniu 3 listopada 2015 r. o godzinie 16.30 odbyło się spotkanie z Rodzicami uczniów naszej szkoły. Pani Dyrektor Edyta Fidecka przywitała obecnych i podziękowała zebranym za przybycie oraz przedstawiła plan spotkania.
   W pierwszej części spotkania Rodzice z zainteresowaniem obejrzeli fragmenty montażu słowno-muzycznego pt.: „Starsi uczniowie” przygotowanego pod kierunkiem pani Marzeny Altmajer-Chwały i pana Jacka Wojciechowskiego.


   W dalszej części spotkania Pani Dyrektor przedstawiła informacje odnośnie organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2015/2016. Zapoznała rodziców z kalendarzem roku szkolnego oraz funkcjonowaniem dziennika elektronicznego. Omówiła zasady, jakie obowiązują przy przyznawaniu zwolnień ucznia z zajęć wychowania fizycznego. Pani Dyrektor przedstawiła również prezentację dotyczącą frekwencji uczniów za miesiące wrzesień i październik.

W drugiej części spotkania rodzice udali się na zebrania z wychowawcami klas.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie