Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„ Zdrowie, ważna sprawa”

Opublikowano: czwartek, 29, październik 2015 10:35


   W dniu 22 października 2015 roku, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas I A, B, C z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Wczesnego Wykrywania raka sutka piersi - z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej oraz Wojewódzkiego Ośrodka Wczesnego Wykrywania raka szyjki macicy. Spotkanie to koordynowała Pani Bogumiła Prymarczuk z SANEPID-u Krasnystaw w ramach Powiatowego Programu Prewencji Nowotworowej :
„ Zdrowie, ważna sprawa”.

    W czasie prelekcji nasi uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób rozpocząć profilaktyczne badania, zmierzające do wczesnego wykrycia nowotworów. Celem tego spotkania było poinformowanie młodzieży, jak ważną kwestią jest wykrycie raka w jego wczesnym stadium. Młodzież słuchała przybyłych prelegentów z wielkim zainteresowaniem, uświadamiając sobie, że zdrowie to sprawa , której nie można lekceważyć.

Organizatorem spotkania był pan Jacek Wojciechowski.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie