Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Bal u Jagiełły”

Opublikowano: wtorek, 27, październik 2015 09:58


     8 października w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – „Bal u Jagiełły”, czyli dyskoteka w I LO!
    Na dworze Króla Władysława Jagiełły, w godzinach 18.30 – 21.30 bawili się uczniowie krasnostawskich szkół ponadgimnazjalnych. Impreza sprzyjała aktywnemu odpoczynkowi, a także integracji społeczności szkół z terenu całego miasta.

    Za pomoc w organizacji dyskoteki i czuwanie nad właściwym przebiegiem wydarzenia dziękujemy nauczycielom naszej szkoły: Pani Annie Kowalskiej, Pani Annie Kosmowskiej, Pani Marzenie Altmajer-Chwale, Pani Dorocie Matysiak, Pani Beacie Dmitrocy, Pani Annie Chmielewskiej, Panu Andrzejowi Skibie oraz Panu Arturowi Zaprawie.

    Szczególne podziękowania składamy opiekunowi Samorządu Uczniowskiego – Pani Katarzynie Nowackiej.

                                                              Julia Gleń, klasa IIb

https://instagram.com/p/8llqaoRSd5/?taken-by=jagiellokrasnystaw

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie