Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Odwiedziliśmy Warszawę…

Opublikowano: wtorek, 20, październik 2015 09:13


Wzorem lat ubiegłych z okazji Dnia Edukacji Narodowej 10 października 2015 r. nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie udali się na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem pobytu
w stolicy był spektakl pt. „Mayday 2”, w reżyserii Krystyny Jandy, grany w Och -Teatrze.


   Pierwszym punktem podroży był spacer po warszawskich Łazienkach. Dzięki słonecznej pogodzie można było rozkoszować się jesiennym pięknem urokliwego parku. Ciekawa architektura, przepiękna roślinność oraz wszechobecne, odważne wiewiórki to niewątpliwe atuty tego miejsca.
  Po niemal dwugodzinnej relaksującej przechadzce po alejkach parku nadszedł czas na spektakl Mayday. Już po kilku minutach gry wspaniałych aktorów (m.in. Artura Barcisia i Rafała Rutkowskiego) rozległ się głośny śmiech widzów. Uczestnicy wycieczki byli zachwyceni nie tylko zdolnościami aktorskimi, ale również komicznymi zawiłościami akcji, które bawiły do łez. Gromkie brawa i owacje na stojąco świadczyły o ogromnym zadowoleniu widzów.

Dziękujemy organizatorom wyjazdu za niezapomniane wrażenia i duuużą porcję śmiechu!!!

                                                                                 Uczestnicy

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie