Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nauczycielskie laury

Opublikowano: poniedziałek, 19, październik 2015 13:11


13 października 2015 roku pani dyrektor Edyta Fidecka wraz z przedstawicielami Grona Pedagogicznego I LO uczestniczyła w wojewódzkich obchodach Święta Edukacji Narodowej, które odbyły się w świetlicy OSP przy Urzędzie Gminy Urszulin.


   Na zaproszenie Pana Krzysztofa Babisza, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Pana Tomasza Antoniuka, Wójta Gminy Urszulin w uroczystościach udział wzięli, m.in.: Pan Tadeusz Sławecki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Pan Marian Starownik – Wicewojewoda Lubelski, przedstawiciele lokalnych władz państwowych i samorządowych, środowisk kościelnych, państwowych służb zespolonych i związków zawodowych. Uroczystość była okazją do wyróżnienia i uhonorowania odznaczeniami i nagrodami najbardziej zasłużonych nauczycieli i pracowników oświaty.
   Gorące życzenia i gratulacje wszystkim pracownikom oświaty skierowali w swoich wystąpieniach obecni na uroczystości Pan Tadeusz Sławecki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Pan Marian Starownik – Wicewojewoda Lubelski, Pani Anna Szczepińska – Wicekurator Oświaty w Lublinie oraz Pan Tomasz Antoniuk – Wójt Gminy Urszulin. W imieniu odznaczonych i nagrodzonych głos zabrała Pani Ewa Betiuk, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Czarnieckiego w Chełmie.
   Odznaczeniami państwowymi, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej w imieniu Ministra Edukacji Narodowej odznaczyli nauczycieli i pracowników oświaty Pan Tadeusz Sławecki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Pan Marian Starownik – Wicewojewoda Lubelski.
Wyróżnieni nauczyciele I LO:

Medal KEN (polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej): Ewa Domańska.

Srebrny medal za długoletnią służbę (przyznaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jako nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa): Barbara Czubacka, Teresa Atras, Anna Kosmowska, Mirosław Patejuk.

Brązowy medal za długoletnią służbę (przyznaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jako nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa): Edyta Fidecka, Anna Kowalska.

Uroczystość rozpoczęła i zakończyła część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Urszulinie.

Gratulujemy!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie