Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mecz o mistrzostwo I LO!

Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 10:21


W dniu 3 października 2015r. na boiskach Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie odbył się turniej w piłce nożnej o Mistrzostwo Szkoły. Uczestniczyło 5 zespołów z klas I-III. Zwyciężyła klasa III d, pokonując w finale klasę II a wynikiem 7: 3.


Najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami turnieju zostali: Damian Brożek z klasy III d z 11 bramkami i Kamil Szponar z klasy I b z 10 bramkami. Organizatorem turnieju był pan Mirosław Patejuk. Pogoda tego dnia sprzyjała naszym zawodnikom, dopisali również kibice.Oby tyle bramek strzelała nasza drużyna narodowa!

                                                                                                     Mirosław Patejuk

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie