Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

PODWÓJNA WYGRANA JAGIEŁŁY

Opublikowano: poniedziałek, 28, wrzesień 2015 10:55


23 września 2015 roku na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Do zawodów szkół ponadgimnazjalnych przystąpiły po 4 drużyny dziewcząt i chłopców.
W obu kategoriach zwyciężyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie. 

 

Dziewczęta pod opieką Marty Grzywna wystartowały w składzie: Sulowska Natalia, Ćwirta Agnieszka, Mazurek Magdalena, Mróz Katarzyna, Karauda Sylwia, Nawrocka Klaudia, Siwiec Agata, Wargol Joanna, Galewska Kinga, Dubaj Anna. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie przed drużyną z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Dubaj Jarosław, Franaszczak Dawid, Matycz Paweł, Dzida Kamil, Kornicki Patryk, Szymaniak Maciej, Lenard Radosław, Legieć Mateusz, Kowalczyk Ernest, Miszczak Karol, Ścibak Karol, Matycz Wojciech. Opiekę nad zawodnikami sprawował Mirosław Patejuk. Drugie miejsce zajęła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie, przed Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Krasnegostawu oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Krasnegostawu.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W ZAWODACH REJONOWYCH, które odbędą się 12.10.2015 r. w Tomaszowie Lubelskim.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie