Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Bunt nie przemija”, czyli otrzęsiny klas pierwszych AD 2015

Opublikowano: piątek, 25, wrzesień 2015 08:16


Dnia 24 września 2015 roku, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość ta ma na celu przyjęcie pierwszaków do grona licealistów oraz ich wzajemne poznanie się . Jak przystało na wagę tego święta, w imprezie brali udział również wychowawcy: pani Anna Kosmowska – klasa IA, pani Anna Chmielewska – klasa IB i pani Dorota Matysiak - klasa IC. W skład jury wchodzili: pani Dyrektor Edyta Fidecka, pani Sylwia Nowosad oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego: Natalia Sulowska i Mateusz Legieć. Nad przebiegiem imprezy czuwała klasa IIA z wychowawczynią, panią Teresą Atras.


Tematem przewodnim tegorocznej ceremonii były subkultury młodzieżowe. Każda z klas miała za zadanie zaprezentować daną subkulturę strojem i zachowaniem. Można śmiało stwierdzić, że uczniowie podołali zadaniu. Mieliśmy okazję zobaczyć przykłady kultury Hippie stylizowanej na lata’60, klasycznych rockmanów oraz punków. Wszyscy uczniowie i wychowawcy brali aktywny udział w zabawie: przeciągali linę, pili mleko, nie pomagając sobie rękami, literowali wyszukane, tasiemcowe neologizmy, śpiewali i tańczyli, a przede wszystkim dobrze się bawili. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Klasa I B zdobyła 295 punktów, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Drugą lokatę wywalczyła I C z sumą 240 punktów, a zaraz za nią uplasowała się klasa IA, która zdobyła 230 punktów. Główną nagrodą był jednorazowy bon, który zwalnia całą klasę z obowiązku pisania kartkówek i sprawdzianów w wybranym dniu. Uczniowie klas I z pewnością udowodnili, że zasługują na miano licealistów. Mamy nadzieję, że w przyszłości dobrze wspominać będą dzień, w którym zostali uczniami I LO.

                           Widzieli i opisali: Agata Parada i Szymon Antoniak z klasy IIA

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie