Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Przełomowy czas dla naszych maturzystów

Opublikowano: piątek, 18, wrzesień 2015 10:32


16 września 2015r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w corocznym Lubelskim Salonie Maturzystów. Ważną częścią Salonów są targi edukacyjne. Lubelski Salon Maturzystów dał przyszłorocznym absolwentom okazję do zapoznania się z ofertami uczelni z Lublina, Krakowa, Kielc, Wrocławia, Warszawy. 
   Przy poszczególnych stoiskach można było też porozmawiać z przedstawicielami uczelni o tym, jak wyglądają studia na danych kierunkach oraz poznać szczegóły rekrutacji.


   Podczas tego swoistego zjazdu maturzystów największym zainteresowaniem cieszyły się wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie – szczególnie te dotyczące matematyki, języka polskiego, języków obcych oraz przedmiotów medycznych. Zebranych uczniów powitał dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie – pan Lech Gawryłow, który swoim wykładem pt. „Co o egzaminie maturalnym każdy uczeń wiedzieć powinien?” zainspirował naszych maturzystów do głębszych rozważań na temat przyszłości i podejmowania słusznych decyzji.
                                                                                       Monika Bochyńska , kl. IIIB

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie