Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Akademia Programowania

Opublikowano: wtorek, 08, wrzesień 2015 22:51


I LO w Krasnymstawie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Krasnegostawu do wzięcia udziału w zajęciach Akademii Programowania.

Akademia Programowania jest finansowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Patronat nad nią objęli: Interia, Komputer Świat, DZIENNIK.PL, "IT w edukacji", Radio Gdańsk, Pomorski Park Technologiczny, Radio Lublin. Nadzór  merytoryczny nad Akademią sprawuje stowarzyszenie TALENT z Gdyni.
Więcej wiadomości: http://programuj.edu.pl/

Akademia Programowania jest przeznaczona dla uczniów zainteresowanych technikami programowania. Program zajęć przewiduje prowadzenie zajęć z programowania w języku C++ od podstaw. Chętnie widzeni będą uczniowie posiadający już pewne umiejętności w programowaniu.

Podstawowy kurs programowania przewiduje cykl 16 godzinnych zajęć.

Termin zajęć: zajęcia pozalekcyjne w terminie od poniedziałku do piątku. Zajęcia odbywać się będą w okresie od września do listopada 2015 r.

Zebranie organizacyjne : piątek, 11 wrzesień 2015 r. godz. 14.00 sala 311 I LO w Krasnymstawie.

Uczniowie zainteresowani uczestnictwem w zajęciach Akademii Programowania szczegółowe wiadomości na jej temat mogą uzyskać u p. Andrzeja Wojtaszka - tel. kom. 512195595

 Dokumenty do pobrania

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie