Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wyjazd na kajaki

Opublikowano: sobota, 20, czerwiec 2015 17:17


   18.06.2015r. odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych z naszej szkoły, na spływ kajakowy do Zwierzyńca. Zainteresowanie było duże, pogoda dopisała . Zabawa  była przednia.
   Płynęliśmy około czterech godzin, podczas których zmęczenie dawało się nam we znaki , bo jednak trzeba było się trochę „nawiosłować”. Płynąc , integrowaliśmy się ze sobą. Choć zbliża się koniec roku szkolnego ,  jeszcze nie wszyscy  pierwszoklasiści  dobrze się znają.  Kajaki były więc idealną okazją ku temu, by się wzajemnie poznać. Nawet ci, z którymi nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy, okazali się pomocni i mili.


   Trasa  w pewnych miejscach była wymagająca i nieprzewidywalna, ale to nie przeszkadzało nawet początkującym w przepłynięciu wyznaczonego dystansu. Nikt z płynących, nie uznawał za porażkę swoich drobnych wpadek na wodzie. A i takich było sporo, bo nikt z nas nie jest profesjonalnym kajakarzem. Bywało  trudno, ale nie poddawaliśmy się   i płynęliśmy przed siebie.
   Oczywiście, spływ był na wesoło - drobne zaczepki i  oblewanie się wodą to  jego stałe elementy , ale wszystko rzecz jasna działo się  z rozwagą i umiarem. Nikt nie obrażał się za małe psikusy,  dobry humor dopisywał nam wszystkim, każdy był  szczęśliwy, że zbliża się już upragniony koniec roku szkolnego.
   Mile spędzony czas był zasługą organizatorów, tj. pani dyrektor, i nauczycieli – opiekunów, który chcieli z nami pojechać i również spędzić ten czas w tak przyjemnej atmosferze. Dziękujemy i mamy nadzieję, że takie wyjazdy będą organizowane jak najczęściej.
                                                                               Maryla Rewerska, kl. Ic

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie