Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Mały musical w małym mieście”

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015 12:05


Młodzi, zdolni i z zapałem realizujący swoje pasje artystyczne uczniowie I LO wzięli udział w musicalu” Za dzień, za dwa...lecz nie dziś” , przygotowanym w ramach konkursu otwartego dla organizacji pozarządowych, ogłoszonego przez Burmistrz Miasta Krasnystaw. Dodatkowo projekt wsparli: Stowarzyszenie „Dzieci z pasją”, Rada Rodziców przy MDK oraz Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie.

 

    Młodzi aktorzy zaprezentowali artystyczną interpretację faktów historycznych sprzed kilkudziesięciu lat. Musical odtworzył klimat czasów powojennych i wczesnego komunizmu. Piosenki i teksty tamtego okresu
w nowych aranżacjach zaprezentowali między innymi nasi uczniowie: Alan Kwiecień(IIC), Patryk Mąka (II A), Julia Gleń(IB), Paweł Goncikowski( IB), Wiktoria Luchowska (IB), Martyna Marczewska (IB) oraz Greta Pintal (IC – taniec). Jesteśmy dumni z tego, że nasza młodzież, mimo natłoku obowiązków szkolnych, realizuje się także w dziedzinie artystycznej.
    W tym miejscu chcemy również podziękować opiekunom z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie za wspieranie uczniów Jagiełły w ich dążeniu do spełniania marzeń. Cieszymy się, że mogli oni być współtwórcami tak interesującego wydarzenia kulturalnego.

    Gratulujemy wspaniałego przedsięwzięcia i z niecierpliwością czekamy na kolejny „mały musical w małym mieście”.
                                                                                                                      ata

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie