Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

EDUKACJA KONSUMENCKA W JAGIELLE

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015 11:56


W ramach edukacji konsumenckiej uczniowie klas pierwszych w dniu 11 czerwca 2015 r. uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów - Panią Krystynę Starczewską.
Życie w społeczeństwie konsumpcyjnym niesie ze sobą konieczność poszerzania wiedzy na temat konsekwencji zachowań konsumenckich. Pani Rzecznik pomogła młodzieży zrozumieć prawa konsumentów, jak również przepisy, które ich chronią.

Uświadomiła młodym ludziom ich rolę jako konsumentów, aby mogli czerpać korzyści z rynku, kontrolować swoje wydatki i podejmować przemyślane, racjonalne decyzje konsumpcyjne.
Dzięki takim zajęciom uczniowie będą posiadali zdolność do krytycznego podejścia do swoich potrzeb i wybierania spośród dostępnych dóbr i usług tych, które spełniają oczekiwania konsumenta i określone standardy jakości.
                                                                                   Ewa Domańska

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie