Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Akcja Dzieci Lubelszczyzny- Dzieciom Polskim ze Lwowa.

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015 11:38


W dniach od 25 maja 2015 roku do 3 czerwca 2015 roku w naszej szkole przeprowadzona została zbiórka darów, które przekazaliśmy polskim dzieciom mieszkającym we Lwowie, skupionym wokół tamtejszej parafii św. Antoniego. Pomogliśmy około 200 osobom (polskim dzieciom w oddziale przedszkolnym oraz polskim i ukraińskim dzieciom w Domu Dziecka przy ul. Tadżyckiej).

 

Celem tego przedsięwzięcia była pomoc polskim dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji społeczno-politycznej. Akcja przeprowadzana była na terenie całej Lubelszczyzny pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Wśród uczniów i pracowników naszej szkoły zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów ubrań, butów,
artykułów chemicznych, zabawek, puzzli, gier, książek i artykułów szkolnych. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom za włączenie się do akcji. Mamy nadzieję, że tymi darami wnieśliśmy odrobinę radości w życie najmłodszych.

                                                                               Szkolny Klub Wolontariusza.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie