Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

ŚWIĘTO ANIMATORÓW KULTURY

Opublikowano: poniedziałek, 25, maj 2015 14:08


Podczas obchodów „Święta Działaczy i Pracowników Kultury”, które miały miejsce 15 maja 2015r. swój jubileusz 40-lecia działalności obchodziła Kapela z Małochwieja. Jej kierownikiem jest pan Edward Kyc, emerytowany nauczyciel naszego liceum, który jednocześnie obchodził 50-lecie swojej pracy twórczej.

Zamiłowanie do muzyki zaszczepił w wielu uczniach, obecnych absolwentach naszej szkoły. Mowa o pani Agnieszce Chwaszcz nauczycielce historii, wos-u i wok-u w I LO, która z wielką pasją śpiewa jako solistka we wspomnianej kapeli.
Uroczystość prowadzili: pani Marta Zorska-Swatowska i pan Jacek Wojciechowski, pedagog pracujący w I LO, którego niewątpliwie można nazwać animatorem kultury z racji swojego zaangażowania w przygotowanie wielu uroczystości szkolnych, a także powiatowych.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie