Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mistrzowie Powiatu

Opublikowano: piątek, 15, maj 2015 13:09


W dniach 17-19.03.2015r. odbyły się finały Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego. Konkursy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego zostały przeprowadzone pod patronatem Starostwa Powiatowego
w Krasnymstawie. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursów miało miejsce 14.05.2015r. w Refektarzu Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie.


     Uroczystość otworzyła i serdecznie powitała zebranych pani Aleksandra Stachula - naczelnik Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym. Następnie głos zabrał pan Henryk Czerniej – wicestarosta krasnostawski. W swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim zwycięzcom. Wyróżnił także nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursów. Wicestarosta życzył nauczycielom wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej i dalszych wysokich osiągnięć dydaktycznych. Szczególnie gratulował Rodzicom wyróżnionych uczniów, doceniając ich wsparcie i rodzicielskie poświęcenie.

Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczyli uczniom: pan wicestarosta Henryk Czerniej i pan Marek Nowosadzki Przewodniczący Rady Powiatu.
Nauczycielom dyplomy uznania wręczył pan Mirosław Księżuk – członek Rady Powiatu oraz przedstawiciel Komisji Oświaty.
W imieniu nieobecnych nauczycieli, którzy w tym dniu pracowali w komisjach maturalnych, dyplomy odebrała pani dyrektor Edyta Fidecka.

     Podczas spotkania pani naczelnik przedstawiła ranking szkół biorących udział w tym konkursie. Nasza szkoła zebrała największą ilość punktów konkursowych, kolejny raz zajmując zaszczytne I miejsce.
Dyplomy dla dyrektorów szkół wręczył pan Janusz Cięciera – skarbnik Powiatu.

     Na zakończenie miłą niespodzianką był pyszny tort przygotowany dla zwycięzców, ich opiekunów i wszystkich przybyłych gości.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie