Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wystawa obrazów Krystyny Mojskiej

Opublikowano: środa, 13, maj 2015 10:25


Od 8 maja w murach naszej szkoły ma miejsce wystawa autorskich prac malarskich Krystyny Mojskiej, członka Grupy „Paleta”.
[ http://paleta-stk-krasnystaw.blogspot.com/]
W trafnych słowach malarstwo Krystyny Mojskiej określiła pani Małgorzata Antoniak, organizator wystaw w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie:
„Krystyna Mojska, malując już kilkanaście lat, wyrobiła swój własny niepowtarzalny styl, który rozpoznawalny jest m.in. dzięki charakterystycznej kolorystyce utrzymanej w tonacji monochromatycznej opartej na odcieniach brązu i szarości. Stąd też siłą tych obrazów jest emanujący z nich spokój i harmonia.”


Młodzież naszego liceum ma wyjątkową okazję obcować ze współczesną sztuką malarską.
Członkowie Grupy „Paleta” tworzą swoje wyjątkowe prace m.in. w pracowni malarskiej, która mieści się w Internacie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Krasnymstawie. Chętni uczniowie – młodzi artyści mogą korzystać z konsultacji i cennych uwag członków „Palety” w poniedziałki od godziny 17.00.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie