Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

MISTRZ ŚWIATA Z LICEUM JAGIEŁŁY

Opublikowano: wtorek, 12, maj 2015 12:14


Sam król Władysław Jagiełło byłby niezmiernie dumny z tego absolwenta szkoły, która nosi jego imię - a dumny byłby co najmniej w dwójnasób! Otóż absolwent naszego liceum, pan Paweł Kurzak od zawsze był zafascynowany sprawami, które na sercu leżały także Jego Królewskiej Mości, królowi Władysławowi, a to znaczy rycerską walecznością, męstwem i honorem. Od kilku lat pan Paweł z pasją oddaje się sportowym walkom rycerskim i podczas długiego weekendu wziął udział w Mistrzostwach Świata w Sportowych Walkach Rycerskich w Malborku, gdzie w szrankach indywidualnych w pojedynku na halabardy został mistrzem świata!

W tym tygodniu bierze udział w podobnym turnieju, rozgrywanym w Pradze. Odczuwamy dumę, że nasz absolwent jest wierny swoim pasjom i realizuje je z takimi sukcesami. Mimo, że od kilku lat mieszka w Anglii nie zapomina o swojej szkole i rodzinnym mieście.

Gratulujemy sukcesów!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie