Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mamy laureata Olimpiady Chemicznej!

Opublikowano: czwartek, 23, kwiecień 2015 08:10


Michał Kostrzanowski z klasy III c ( profil medyczny ) został laureatem 61 Olimpiady Chemicznej. Do etapu centralnego dostał się z dziewiątym wynikiem w Polsce. Finałowe zmagania zakończył na IV miejscu w kraju! Pokonał doborową stawkę młodych pasjonatów chemii z najlepszych szkół średnich w Polsce.

Trud włożony w zdobywanie wiedzy zakończył się spektakularnym sukcesem. Poza olimpijską satysfakcją Michał uzyskał też wymierne korzyści : ma zapewnioną ocenę celującą z chemii na świadectwie maturalnym, jest zwolniony ze zdawania pisemnej matury z tego przedmiotu – automatycznie zostanie Mu wpisany 100% wynik z egzaminu.

Michał jako laureat centralnego etapu olimpiady ma zapewniony wstęp na wiele kierunków politechnicznych na najlepszych uczelniach w kraju. Olimpijski sukces brany jest pod uwagę również podczas naboru na studia medyczne. Laureatom przyjęcie gwarantują Uniwersytety Medyczne w Krakowie, Warszawie i Lublinie.

GRATULUJEMY !

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie