Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

DROGA DO KARIERY

Opublikowano: czwartek, 16, kwiecień 2015 11:31


 

     Dnia 28 marca 2015 r. w sali widowiskowej KDK odbyła się premiera filmu „Koniunkcja”. Film powstał w lipcu 2014 r. w czasie 4. edycji letniego projektu „Kręćmy film!” zrealizowanego przez Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Filmowy „Iluzjon” działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie i Krasnostawskim Domu Kultury.

   MDKF „Iluzjon” od początku swojego istnienia działa pod opieką nauczycielki języka polskiego – pani Ewy Magdziarz, która angażuje w realizację filmowych projektów uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego i nie tylko.

    Pragniemy nadmienić, że grupa uczniów z Jagiełły w znaczący sposób przyczyniła się do sukcesu filmu. Główną rolę odegrał Alan Kwiecień (kl. II C), któremu towarzyszyła Andrea Szostak z kl. III E . Za stronę techniczną współodpowiedzialni byli : Paweł Brześciński z kl. III A, który realizował zadania operatorskie, Klaudia Bieniek z kl. III D przygotowująca kostiumy oraz Bartłomiej Berbeć z kl. I A – „klaps”.

    Dziękujemy opiekunowi Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Iluzjon”- pani Ewie Magdziarz za umożliwienie naszym uczniom spełniania swoich artystycznych pasji!
    Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów!
                                                                                                                        ata

 

                                                                                                   

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie