Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

I LO ponownie „Szkołą Innowacji”!

Opublikowano: środa, 15, kwiecień 2015 10:22


9 kwietnia 2015 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się po raz kolejny „Gala Projektu Certyfikacji Szkół SZKOŁA INNOWACJI i konkursu LIDER INNOWACJI”.
    Projekt Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" jest realizowany od 2013 roku. Skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych: liceów, techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz zespołów szkół.
Patronują mu: Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin
i Lubelski Kurator Oświaty.

    Certyfikat „Szkoła Innowacji” przyznany naszemu liceum odebrała Pani Dyrektor Edyta Fidecka.    Ciszymy się bardzo, że nasza szkoła ponownie znalazła się w gronie 33 szkół województwa lubelskiego,
w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, a także promuje się przedsiębiorczość. Szkoły zaangażowane w ten projekt realizują współpracę międzynarodową oraz podejmują wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.
                                                                                                                                                 z.m.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie