Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wykład adiunkta Politechniki Lubelskiej w naszej szkole.

Opublikowano: piątek, 03, kwiecień 2015 08:01


We wtorek 31.03.2015 r przed audytorium klas IIIa i IIId miał wykład adiunkt Katedry Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej Politechniki Lubelskiej dr inż. Jarosław Bartnicki nt. modelowania numerycznego w technologii kształtowania. Wykład odbył się w ramach umowy w sprawie nawiązania współpracy między naszą szkołą a Politechniką Lubelską.

W trakcie prelekcji Pan dr Jarosław Bartnicki przedstawił oprogramowanie służace modelowaniu numerycznemu podczas crash-testów i wykonywania półwyrobów metodą obróbki plastycznej, wyniki obliczeń numerycznych modelowania naprężeń i rozkładów temperatur projektowanych detali, wykonywane na i podstawie symulacji komputerowych narzędzi oraz wyrobów przemysłowych. Podał konkretne przykłady realizacji i wdrożeń do produkcji wyników badań reprezentowanego przez siebie Wydziału.

Prelegent gorąco zachęcał naszą młodzież do studiowania na uczelniach technicznych , wskazywał ściężki rozwoju kariery zawodowej po ukończeniu uczelni technicznych

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie