Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Plebiscyt sportowy 2014

Opublikowano: środa, 01, kwiecień 2015 14:07


26 kwietnia odbyło się w Krasnostawskim Domu Kultury  podsumowanie plebiscytu na najlepszego sportowca 2014r. w powiecie krasnostawskim. W uroczystości wzięli udział uczniowie I LO. Jednym z wyróżnionych był Karol Miszczak z klasy IId. „Pierwszym trenerem, który zauważył moje predyspozycje i zachęcił do uprawiania lekkoatletyki był pan Andrzej Miciuła. Natomiast osobą dzięki, której mogę się rozwijać i zdobywać osiągnięcia na wyższych szczeblach jest pan Rafał Sroczyński. Dziękuję również pani Marcie Grzywnie za pomoc i umieszczenie mnie na listach plebiscytu, a panu Mirosławowi Patejukowi za wszelkie formy wsparcia udzielane również podczas lekcji wychowania fizycznego.” – tymi słowami Karol chciał podziękować swoim trenerom za trud, który włożyli w przygotowania go zawodów.


Młodzież z kl. Ic, pod kierunkiem Marzeny Altmajer- Chwały i Jacka Wojciechowskiego, przygotowała krótki występ uświetniający galę. Piosenki i skecze  o tematyce sportowej prezentowali: Elżbieta Kapeluszna, Bartłomiej Krawiec, Karol Ścibak, Michał Mazurkiewicz, Maciej Szymaniak, Piotr Pawelski, Arkadiusz Fidecki, Adam Franczak, Patryk Tymicki. Prowadzenie- Paulina Demczuk. Największe brawa od publiczności zebrali Adam Franczak jako reporter telewizji "Trwam" relacjonujący przebieg meczu piłkarskiego oraz Arkadiusz  Fidecki i Patryk Tymicki za skecz pt. "Małysz".
 Gratulujemy!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie