Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Ostatnie dni lata w kajakach

Opublikowano: czwartek, 18, wrzesień 2014 14:58We wtorek, szesnastego września, uczniowie klas trzecich (a,b,e) wyruszyli na spływ kajakowy do Zwierzynca. Idealna pogoda oraz wesołe nastroje uczestników uczyniły ten wyjazd wyjątkowym. Wszyscy w radosnych humorach wsiedli do swoich kajaków i ruszyli w drogę.


Ani przez chwilę nie wiało nudą! Wszyscy rozmawiali, żartowali i śmiali się i to nie tylko między sobą, ale również z obecnymi z nami wychowawcami. Pierwszy etap spływu obfitował w różne przygody – jazda slalomem po rzece, odbijanie się od przeszkód w postaci pieńków czy też pomaganie sobie, gdy czyjś pojazd utknął na mieliźnie. Z wielkim hukiem – a może raczej pluskiem? – pierwszy etap naszej podróży zakończył Paweł swoim niespodziewanym wpadnięciem do wody.
Druga część trasy nie była wcale nudniejsza. Wywrotny kajak Pawła i Łukasza z pewnością dał im dużo orzeźwienia, kiedy obaj skąpali się w zimnej wodzie. Jednak nie tylko oni byli mokrzy, żaden uczestnik nie mógł o sobie powiedzieć: „Jestem całkiem suchy!”, nie wyłączając naszych opiekunów.
Po trzygodzinnym spływie wszyscy byli zmęczeni, ale nikt nie narzekał. Wszyscy byli zadowoleni z wycieczki, śmiali się między sobą i wspominali dopiero co skończoną przygodę. Z pewnością każdy chciałby powtórzyć taki wyjazd!


Joanna Wójtowicz, IIIb

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie