Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej

Opublikowano: środa, 01, kwiecień 2015 07:52


27 marca 2015 r. odbył się Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej zorganizowany przez Instytut Europeistyki na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Celem Konkursu była promocja wiedzy o różnych formach integracji europejskiej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terytorium całej Polski.

Program podzielony był na część stałą z zakresu funkcjonowania Unii Europejskiej oraz na część związaną z tematyką specjalną edycji- w tym roku było to zagadnienie o treści: „Rada Europejska w systemie instytucjonalnym Unii Europejskiej”. Konkurs składał się z dwóch etapów: 

etap I (pisemny)- rozwiązanie testu ogólnego przygotowanego przez Komitet Konkursowy,
etap II (ustny) – odpowiedź na dwa pytania z zakresu tematu specjalnego przygotowanego
przez Komitet Konkursowy. W konkursie wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły: Eliza Banak i Dominika Mazurek z klasy III B. Obie uczestniczki przygotowywały się do konkursu pod opieką pani Anny Król. Eliza Banak zakwalifikowała się do etapu II jako jedna z sześciu osób i ostatecznie została laureatką, zajmując trzecie miejsce.
Gratulujemy obydwu uczennicom sukcesu edukacyjnego!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie