Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Opublikowano: wtorek, 31, marzec 2015 14:06


W konkursie zorganizowanym przez Polsko – Niemieckie Centrum Przedsiębiorczości w Białej Podlaskiej, Podlaską Agencję Consultingową RECTUS –WOC, Stowarzyszenie POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ i Polskie Towarzystwo Ekonomiczne wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. 23 stycznia odbył się etap szkolny konkursu, w którym uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich naszego liceum.


Do wielkiego finału, który odbył się w Białej Podlaskiej w dniu 27.03.2015r. zakwalifikowało się 50 uczniów, w tym trzy uczennice z naszej szkoły: Maria Bas z klasy IIa, Agata Kawa z klasy IIb i Klaudia Kalinecka z klasy IIIb.
I część konkursu przeprowadzona w formie pisemnej zawierała rozumienie tekstu słuchanego i ćwiczenia leksykalno-gramatyczne. .
Do drugiej części tego etapu konkursu jury zakwalifikowało dziesięciu najlepszych uczestników.
Etap ten sprawdzał praktyczną znajomość języka niemieckiego.
Dziesięciu najlepszych uczestników Finału otrzymało nagrody.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie