Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Ogólnopolska Gala Przedsiębiorczości

Opublikowano: piątek, 27, marzec 2015 19:33


Dnia 24 marca 2015 r. w Warszawie w Pałacu Prezydenckim odbyła się Ogólnopolska Gala Przedsiębiorczości, będąca podsumowaniem projektu „Dzień Przedsiębiorczości 2014”. Akcję realizowano na terenie całego kraju.W tym dniu najaktywniejsze szkoły oraz firmy i instytucje uczestniczące
w projekcie zostały uhonorowane statuetkami i dyplomami.


Wyróżnionych zostało dwadzieścia szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Nasza szkoła również może pochwalić się taką statuetką. Kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy jedną z najaktywniejszych szkół w kraju.
    Galę uświetniła obecność Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego, który podkreślił, że wspólne działanie szkół, przedsiębiorstw i administracji ma wielki sens i jest ważne.
W Gali wzięli udział także ministrowie w Kancelarii Prezydenta – Irena Wóycicka i Olgierd Dziekoński oraz doradca prezydenta – Henryk Wujec.
    Naszą szkołę godnie reprezentowała pani Dyrektor Edyta Fidecka, pani Ewa Domańska – nauczycielka podstaw przedsiębiorczości oraz młodzież z klas drugich: Karol Janik, Milena Tomaszewska, Marzena Mazurek, Aneta Sagan, Sylwia Kasprzak, Dorota Marczyńska, Magdalena Pawłasek, Weronika Zalichta oraz Paulina Sobstyl.
    Po uroczystej Gali obejrzeliśmy wnętrza Pałacu Prezydenckiego oraz uczestniczyliśmy w wykwintnym poczęstunku.
Oczywiście, nie omieszkaliśmy zrobić zakupów w Słynnych „Złotych Tarasach”.
Na tym zakończyła się nasza – jakże udana wizyta w stolicy.
                                                                     
                                                                          Uczniowie klas drugich.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie