Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Śpiewająca Wiosna”

Opublikowano: wtorek, 24, marzec 2015 13:29


20 marca był w naszej szkole dniem niezwykłym, nie tylko ze względu na rozpoczęcie się kalendarzowej wiosny, którą potwierdziła wspaniała pogoda, czy zaćmienie Słońca, ale również na fakt, iż dzień ten pozostanie w naszej pamięci jako czas „Festiwalu Piosenki Międzynarodowej 2015”.

 

Uroczystość ta trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, nic więc dziwnego, że cieszy się popularnością, nie tylko wśród uczniów I LO. Podczas konkursu swoje umiejętności zaprezentowali przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego oraz ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Hetmana Zamojskiego.
W kategorii „Soliści” pierwszą nagrodę zasłużenie otrzymała Roksana Kostrzewska  ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Hetmana Zamojskiego. Drugie miejsce jury przyznało Kamilowi Wolaninowi z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego. Wyróżnienia otrzymały Amanda Dzik i Sara Gontaro – uczennice naszej szkoły.
W kategorii „Zespoły” najlepsi okazali się Martyna Marczewska, Szymon Warchulski i Patryk Mąka. Na drugim miejscu uplasował się zespół w składzie: Michał Madeja, Karol Karauda i Michał Antoniak. Wyróżnienie otrzymali: Paulina Sobstyl, Nadia Sikorska i Michał Madeja. Ulubieńcami publiczności stał się zespół „Legacy Of Pain”, w którego skład wchodził „Najlepszy perkusista” – Bartek Bęcal.
Występy oceniało jury w składzie: pani Edyta Fidecka, pan Jerzy Żuk, pani Magdalena Sadowska, pani Anna Rycyk, pani Elżbieta Grzesiak i Natalia Sulowska.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Festiwal nie byłby tak wspaniałą imprezą, gdyby nie sponsorzy.

   Poczęstunek gościom i uczestnikom zapewnili sponsorzy:
• Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
• Cukiernia „TIMM”
• Sieć sklepów „SPOŁEM”

   Finansowego wsparcia udzielili sponsorzy:
• Marcin Wilkołazki- wiceprzewodniczący Rady Miasta Krasnystaw
• Zbigniew Banaszkiewicz- radny Rady Miasta Krasnystaw
• Skład Ogólnobudowlany „GROBLA”, właściciel Edmund Smyk
• Przedsiębiorstwo wielobranżowe „JAN MAR”
• Sieć telefonii komórkowej T-mobile
• Towarzystwo Budownictwa Społecznego
• Właściciele sklepu „MODA TOP”- Zbigniew Hendigery, Bartłomiej Wdowicki
• Hurtownia „ALFA”, właściciel Henryk Miścior

   Rzeczowe upominki ufundowali sponsorzy:
• Urząd Miasta Krasnystaw
• Sklep „ALICJA”, właściciel Krystyna Mojska
• Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
• Skok im. Unii Lubelskiej
• Pizzeria „PALERMO”
• Sklep komputerowy „ALSEN”
• Sklep sportowy „AGAT”, właściciel Wiesław Siwiec, Piotr Żołnacz
• Księgarnia „DOM KSIĄŻKI”
• Hurtownia papiernicza „KLEKS”, właściciel Barbara Piwko
• Sklep komputerowy „COMMPOL”, właściciel Tomasz Czerwonka
• Studio Urody- Beata Fenc
• Studio Fryzjerskie KEUNE właściciel Dorota Smolira

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Uroczystość nie miałaby tak fantastycznej oprawy, gdyby nie charyzmatyczni prowadzący : Eliza Sawczuk i Szymon Antoniak oraz cała klasa I A.

Adrianna Chodorowska


 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie