Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

NASZE SIATKARKI NA FALI

Opublikowano: wtorek, 10, marzec 2015 18:29    9.03.2015 reprezentacja I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie wystąpiła w XVIII Turnieju Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora II LO w Chełmie. Nasza szkoła po raz pierwszy została zaproszona do udziału w tych prestiżowych zawodach.
Do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły: II LO w Chełmie, I LO w Łukowie, I LO w Krasnymstawie oraz III LO w Chełmie.


Po  oficjalnej prezentacji, zawodniczki przystąpiły do sportowych zmagań.
To był udany dzień! Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, któremu sprostały nasze dziewczęta, zajmując II miejsce.
   Po zaciętych meczach wygrały z zawodniczkami  I LO z Łukowa, a także z III LO z Chełma, uległy zaś drużynie II LO z Chełma, która to szkoła zwyciężyła w całym turnieju.
   Wśród najlepszych zawodniczek tych rozgrywek znalazła się Paulina Ćwirta z klasy IIIc.
   Drużyna z Jagiełły pod opieką p. Grzegorza Rycyka wystąpiła w składzie: Paulina Ćwirta, Aneta Wrzyszcz, Klaudia Trojanowska, Edyta Kowalska, Klaudia Nawrocka, Elżbieta Kapeluszna, Anna Orłowska, Magdalena Pawłasek oraz Dorota Marczyńska.
              Życzymy dalszych sukcesów!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie