Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

KRASNOSTAWSKA GALA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Opublikowano: poniedziałek, 09, marzec 2015 13:01


Sala dawnego refektarza Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie była miejscem uroczystego spotkania z okazji 25-lecia polskiej transformacji. Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki Janusz Piechociński uhonorował 96 osób, z powiatu krasnostawskiego dyplomami za aktywne propagowanie idei przedsiębiorczości. Wśród uhonorowanych była Pani Dyrektor I LO Edyta Fidecka.

Wręczenie dyplomów było poprzedzone wystąpieniami okolicznościowymi, w których prelegenci gratulowali tak wspaniałych osiągnięć na polu przedsiębiorczości.
Nagrodzeni otrzymali dyplomy z rąk Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana, starosty Janusza Szpaka i prezesa OSM w Krasnymstawie Tadeusza Badacha.
     Oprawę uroczystości przygotowali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie: Ewa Bojarczuk, Martyna Marczewska, Natalia Siewak, Nadia Sikorska, Alan Kwiecień, Michał Madeja, Patryk Mąka i Szymon Warchulski. Młodzież pracowała pod kierunkiem pana Jacka Wojciechowskiego.

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie