Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

W Jagielle mamy talent i to niejeden!!!

Opublikowano: sobota, 07, marzec 2015 11:17


Jak wiadomo, nasza szkoła jest miejscem, w którym rozwijać mogą swoje talenty nie tylko umysły naukowe, ale również dusze artystyczne. Przed pierwszymi niebawem zmagania w konkursach powiatowych, a drudzy emocje związane ze współzawodnictwem mają już za sobą (przynajmniej na razie). Za nami już bowiem kolejny finał konkursu Mam Talent u Czarniecczyków w Chełmie.

Odbył się on 26 lutego 2015r. Reprezentowały nas dwa wspaniałe, choć odmienne artystycznie zespoły: Liczi, zespół tańczący z ogniem, którego członkowie poskramiają i ujarzmiają gorące płomienie, a należą do niego: Julia Gleń, Wiktoria Luchowska, Aleksandra Szyszka, Weronika Grabczak, Sara Gontaro, Mateusz Legieć, Paweł Goncikowski i Patryk Mąka oraz zespół wokalno-instrumentalny, którego solistki – Martyna Marczewska i Nadia Sikorska oraz muzycy Alan Kwiecień i Michał Madeja zachwycili oryginalną interpretacją piosenek. Ich interesujące aranżacje zostały wyróżnione przez dziennikarzy: gazeta Super Tydzień zamieściła wywiad z młodymi artystami, otrzymali również nagrodę rzeczową.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie