Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

SPORTOWYCH SUKCESÓW CIĄG DALSZY…

Opublikowano: czwartek, 19, luty 2015 13:25


Dnia 17.02.2015r. w Zespole Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się zawody rejonowe Licealiady
w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką p.Grzegorza Rycyka zaprezentowała się bardzo dobrze i zajęła w tych rozgrywkach III miejsce.


A oto skład drużyny: Paulina Ćwirta, Aneta Wrzyszcz, Angelika Waśkiewicz, Anna Orłowska, Elżbieta Kapeluszna, Klaudia Nawrocka, Magdalena Pawłasek, Klaudia Trojanowska, Edyta Kowalska, Weronika Sawicka oraz Angelika Żebrowska.
Jeszcze lepiej wypadły nasze zawodniczki w piłce ręcznej, które wystąpiły dnia 18.02.2015 podczas zawodów rejonowych Licealiady, rozgrywanych w III Liceum Ogólnokształcącym w Zamościu. Dziewczęta pod opieką p. Grzegorz Rycyka zajęły II miejsce, co można uznać za znakomity wynik. Nasza drużyna rozegrała trzy mecze, z czego dwa wygrała, kolejno z Zespołem Szkół nr 3 w Tomaszowie Lubelskim i Zespołem Szkół nr 3 w Hrubieszowie, ulegając jedynie zwyciężczyniom turnieju, czyli drużynie II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.

Reprezentacja Jagiełły w tych rozgrywkach to: Paulina Ćwirta, Aneta Wrzyszcz, Elżbieta Kapeluszna, Klaudia Nawrocka, Magdalena Pawłasek, Klaudia Trojanowska, Edyta Kowalska, Weronika Sawicka, Karolina Bugała, Małgorzata Chwała, Patrycja Suchorab, Joanna Krasoń, Aleksandra Wybraniec, Paulina Iłowiecka oraz Magdalena Ciołek.

Gratulujemy!!!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie