Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„PÓŁMETEK” 2015

Opublikowano: czwartek, 05, luty 2015 11:32


W I Liceum Ogólnokształcącym w Krasnymstawie  szkolną tradycją są nie tylko studniówki. Uczniowie klas drugich organizują także tzw. półmetki. W tym roku drugoklasiści z Jagiełły  uczestniczyli w zabawie półmetkowej w dniu 3 lutego. Imprezę zorganizowano w nastrojowym lokalu Stowarzyszenia Magnum Bonum.


    Prowadzenie krótkiej części oficjalnej objęli przedstawiciele uczniów klas drugich- Kornelia Banach i Alan Kwiecień, witając zgromadzonych gości: Panią Edytę Fidecką – Dyrektora I LO,  wychowawców klas drugich, rodziców oraz swoich rówieśników, którzy licznie przybyli na tę uroczystość.
    W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Edyta Fidecka zwróciła uwagę na to, że po dniach wytężonej pracy powinien nadejść zasłużony odpoczynek. Życzyła nam wielu  życiowych sukcesów, a w tym dniu przede wszystkim udanej zabawy. Ten wieczór przyniósł nam wiele radości, pozwolił zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Każdy zadbał o elegancki strój, a piękna oprawa sali i dobra muzyka uatrakcyjniły nasze spotkanie.
    Długo nie trzeba było czekać, by pierwsze pary  pojawiły się na parkiecie. DJ Damian umiejętnie zachęcał wszystkich do tańca. Spełniał również rolę wodzireja, organizując różne zabawy. Czas spędzony w miłym gronie upłynął bardzo szybko! Z pewnością każdy z nas półmetek uważa za udany. Mamy nadzieję, że równie dobrze będziemy bawić się na studniówce w przyszłym roku!

                                                                                    Magdalena Mazurek, kl. II B

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie