Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Powódź - jak sobie z nią radzić?!

Opublikowano: poniedziałek, 02, luty 2015 20:21


 W styczniu 2015 roku w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego miało miejsce spotkanie podsumowujące program edukacyjny pod nazwą: „Edukacja przeciwpowodziowa dzieci i młodzieży z terenu gmin województwa lubelskiego”. Był to program realizowany przez województwo  na czele z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie.


    Wojewoda lubelski Wojciech Wilk podziękował i pogratulował przybyłym na spotkanie nauczycielom
i uczniom za udział w tym przedsięwzięciu. Każda z placówek oświatowych biorąca udział w programie otrzymała pamiątkowe upominki.
    Wśród szkół zainteresowanych owym  programem edukacyjnym  znalazło się także nasze Liceum. Uczniowie z klasy IID i III B uczestniczyli w dwóch pięciogodzinnych warsztatach, obejmujących następującą  tematykę: „Co należy wiedzieć o powodzi?”, „Jak reagować w sytuacji zagrożenia powodzią” „Jak sobie radzić z powodzią?, „Jak przygotować rodzinę do powodzi?:”, „Jakie podjąć działania po powrocie do domu?”.
    Młodzież biorąca udział w warsztatach otrzymała bardzo ważne informacje dotyczące opracowania planu postępowania w sytuacji zagrożenia powodzią.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie