Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiełło chlubą powiatu!!!

Opublikowano: środa, 14, styczeń 2015 12:02


lit logo rankingu2015Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych przygotowany przez miesięcznik "Perspektywy" został ogłoszony.

Nasza szkoła zajęła 25 miejsce w województwie, a 345 w kraju, zdobywając Brązową Tarczę. Jest jedyną placówką oświatową powiatu krasnostawskiego wyróżnioną wśród 500 najlepszych liceów w kraju!

Kapituła rankingu, pod przewodnictwem prof. Jana Łaszczyka, rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, brała pod uwagę następujące kryteria i ich wagi procentowe w rankingu Liceów 2015:
- sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych 30%,
- wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych 25%,
- wyniki matury z przedmiotów dodatkowych 45%.

W tym roku ocenie poddano 2315 liceów ogólnokształcących i 1850 techników. Ranking prezentuje 500 najlepszych liceów i 300 najlepszych techników w Polsce. Zwycięzcy otrzymają dyplomy podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie