Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Zakończenie ogólnopolskiego programu NHEF

Opublikowano: wtorek, 28, maj 2019 08:20


    22 maja 2019 r. uczniowie  I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły  udali się do krasnostawskiego kina „Morskie oko” na projekcję  filmu pt. ,, Ostatnia rodzina”w reżyserii Jana Pawła Matuszyńskiego. Seans był podsumowaniem tegorocznej przygody naszych uczniów z programem ,,Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej", którego koordynatorem była p. Ewa Magdziarz.  
   Film Jana P. Matuszyńskiego opowiada o znanym i cenionym polskim malarzu, Zdzisławie Beksińskim i jego rodzinie. Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomasz Beksiński (syn artysty) wprowadza się do swojego mieszkania, niedaleko swoich rodziców. Film koncentruje się na warszawskim okresie życia rodziny Beksińskich. Historia życia malarza kończy się w nieoczekiwany dla widzów sposób...  
    Nasi uczniowie są bardzo zadowoleni z udziału w projekcie NHEF i już teraz planują zapisać się na listę uczestników w przyszłym roku szkolnym!

                                                                 Kinga Konofał, kl. II B

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie